Библиотека

Стаття "ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ ШЛУНКА ТА ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ АКТИВІЗУЙТЕ РОБОТУ МАНІПУРИ"

Від роботи шлунка залежить здоров'я всього організму. І це не перебільшення. Він не лише відповідає за перетравлення їжі, а й впливає на настрій, енергійність, опірність хворобам та загальне самопочуття. Якщо процеси травлення в нормі, в організмі виробляється достатньо ферментів, ви маєте міцний імунітет, стійкість проти алергій, цукрового діабету. Адже саме шлунок задає тон злагодженій роботі всього травного тракту.
Тому дуже важливо не прогавити перші ознаки, що свідчать про збій у роботі травного тракту, своєчасно усунувши їх. А перші дзвіночки недуги найрізноманітніші: від появи тьмяного кольору шкіри та плям на ній до  неприємного запаху й присмаку в роті, болю та здуття, нудоти, відрижки та закрепів.
Тож, щоб профілактувати та не допустити початку захворювання, слід дослідити свій організм, зрозуміти, як правильно збалансувати процеси на всіх рівнях – від емоційного до фізичного.
Як дбати про свій шлунок, згідно з  вченням йоги, щоб запобігти будь-яким розладам травлення  - цінні рекомендації від керівника студії йоги, практика з 10-річним стажем, майстра масажу та тілесних практик Юлії ЯКОВЕНКО.
- Згідно з вчення йоги, зі своїм фізичним тілом треба працювати й на рівні енергій. Адже енергетичне виснаження – прямий шлях до появи захворювань. Так, за роботу шлунка відповідає третій нижній енергетичний центр (Маніпура). Що потрібно врахувати в поліпшенні його роботи?

Стаття повністю - https://www.zid.com.ua/ukr_creativework/dlya-ztsilennya-shlunka-ta-dosyahnennya-uspihu-aktyvizujte-robotu-manipury

Наверх
2022 © Студия Оазис Йога
Powered by Focus Style