Команда

Антоніна Улянич

Дивне відчуття - ні, це не Его!

Я люблю йогу, вона тече у моїх венах і наповнює легені. Це та частина мого земного буття, без якого довго не виживу. Звичайно, можу протриматися якийсь час, на затримці, а далі - задихаюся. Та найважливішим є те, що моє повітря збагачується киснем лише тоді, коли я ним ділюся.

Саме це і відбувається на наших групових практиках. Вони- особливі. Тут панує , як би це висловитися, своєрідна камерна атмосфера. Я люблю нечисельні групи. Це ще з тих пір, як сама ходила на заняття до Ольга Троицкая. В них є певна інтимність і близькість. Тут знімається скорлупа буденності і відбувається взаємодія. На заняттях я вчу і навчаюся, намагаюся відчути вібрації кожного.

Я довго шукала свій стиль викладання і зрозуміла, що головною родзинкою всього, що я роблю є любов. Це інгредієнт без якого практика перетворюється у фізкультуру. Це енергія, на яку реагує все живе і неживе також.

І коли зі мною діляться про результати цієї взаємодії - радіє якесь глибоке моє єство! Адже заради цього я і служу твоїм провідником до тебе, до твого тіла та душі. І ці зустрічі є неоціненним багатством, бо після них, ти вже ніколи не будеш як раніше. І заради цього я буду розвиватися, щоб мати більше чим ділитися! І в ці моменти розумію, що займаю своє місце!

Я в приРОДі!

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
https://oasisyoga.com.ua/o-nas/komanda/item/138-antonina-ulyanich#sigProId784a1c8041
Наверх
2022 © Студия Оазис Йога
Powered by Focus Style