Семинары и события

Майстер-клас з плетіння талісмана "Ловець снів"

ЗАВЕРШЕНО!

Дату следующего семинара уточняйте у нас :)

Ловець снів - популярний символ в сучасній езотеричної культури, який має під собою древній сакральний сенс, який не втратив своєї актуальності і до цього дня.

Ловець снів традиційний для культури північноамериканських індіанців і сибірських народностей.У північноамериканських індіанців Ловець снів традиційно робився з вербової лози і представляв собою обруч з натягнутою всередині мережею, яка прикрашалася, строго індивідуально, намистинами і пір'ям. Найпростіше застосування ловця снів було в фільтруванні снів. Тобто, ловець пропускав лише хороші сни, а погані затримував у своїй мережі.


Сни грали величезну роль в культурі багатьох народів. Вони були вікнами в потойбічний світ, їх символи намагаються розгадувати багато століть і використовувати для пізнання навколишнього світу. Таку ж важливу роль стали грати і Ловці снів. У племені Оджибве, шамани робили ловці снів овальної форми і вішали над ліжками дітей, щоб захистити їх від кошмарів і злих духів.Вважається, що Ловець снів допомагає пам'ятати наші сни і усвідомлювати себе всередині них. Сучасна езотерична культура, яка практикує усвідомлені сновидіння, говорить про використання ловців снів для кращого орієнтування сновидіння всередину його світу сновидінь. Для цього ловець снів повинен робити сам сновідящій, задаючи кожної намистині своє значення певного місця в його сновидіння світі. Далі за цими намистинами легко усвідомлювати себе уві сні і подорожувати.

Кращий талісман - це той, який Ви створите своїми руками! 

Вартість - 500 грн., Удвох - по 400 грн. (Матеріали входять у вартість)

Заняття проводить - Юля Яковенко

Записаться сейчас

Запись на -

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Галерея изображений

Наверх
2021 © Студия Оазис Йога
Powered by Focus Style