Семинары и события

МАНТРАСПІВ

ЗАВЕРШЕНО!

Дату следующей практики уточняйте у нас :)

Прокинься і співай! Адже пісня додасть настрою, а практика мантраспіву - це чудова можливість розслабитися, очистити розум і «прокачати» себе на духовному рівні.

У санскриті слово «мантра» складається з кореня «man» ( «розум», «думка», «думати») і суфікса «tra» (або «traya») ( «знаряддя», «захисний»). Приблизно можна перевести як «інструмент мислення», «знаряддя розуму», «знаряддя думки», «захист розуму».Являє собою священний текст, молитву, де кожне слово або склад повторюється по колу певну кількість разів. Виходить звукова вібрація, яка володіє справжньою силою і потужною енергією руху. Так, голову залишають всі сторонні думки, турботи, тривоги, залишається лише звук.Веди кажуть що мантри можуть здійснювати бажання, зцілювати від хвороб. Вбережуть від багатьох неприємностей, піднімуть вас на новий рівень розвитку, допоможуть знайти кохання і різні земні блага.

Мантраспів проводить наш інструктор з кундаліні йоги Юлія Яковенко.

А це означає що буде по сімейному затишно. Ви вийдете заряджені, позитивні, з ясною головою і натхнені! ⠀
Ми також зробимо деякі вправи, йогівські пранаями для налаштування і підготовки системи дихання.

Пранаями наповнюють енергією тіло, вчать розподіляти її по енергетичним каналам «Наді» і сприяють розвитку всіх семи чакр.Сподіваємося що з нами станеться також і мантрамедитація, що є показником якісного виконання практики.

Веде практику - засновник Oasis Yoga Studio Юлія Яковенко
Вартість - 150 грн або заняття з абонемента.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВЯЗКОВА!
бульвар Кольцова, 14Е (ЖК "Парковый", Борщагівка)
тел.: (097) 01-90-111

Записаться сейчас

Запись на -

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод

Наверх
2021 © Студия Оазис Йога
Powered by Focus Style